Українські борці перемогли білорусів на старті Кубка світу в Ірані

Збірна України успішно розпочала виступ на Кубку світу з греко-римської боротьбі у Тегерані (Іран).

Збірна України успішно розпочала виступ на Кубку світу з греко-римської боротьбі в Абадані (Іран).

У першому раунді українці у четвер перемогли команду Білорусі - 6:2, повідомляє Укрінформ.

У "синьо-жовтих" свої сутички виграли Жора Абовян (вагова категорія до 59 кг), Парвіз Насібов (66 кг), Микола Дараган (75 кг), Дмитро Пишков (80 кг), Юрій Шкрюба (85 кг) та Володимир Васильєв (98 кг).

В іншому протистоянні групи В збірна Азербайджану з рахунком 5:3 взяла гору над командою Туреччини, з якою українці зустрінуться у другому раунді.

У квартеті А Казахстан у першому колі поступився Росії (0:8), а Іран виграв у Німеччини (7:1).

Поєдинки другого раунду відбудуться також 16 березня. Матчеві зустрічі третього раунду та фінальні сутички, в яких визначаться переможець та призери Кубка світу, пройдуть 17 березня.