"Манчестер Юнайтед" виграв Кубок Англійської ліги

Португальський тренер Жозе Моурінью став першим в історії клубу "Манчестер Юнайтед" наставником, який зумів у свій перший же рік роботи з командою вибороти один з головних трофеїв в англійському футболі - Кубок англійської ліги.

У фінальному матчі турніру на стадіоні "Уемблі" в неділю "Манчестер Юнайтед" обіграв "Саутгемптон" з рахунком 3:2.

У першому таймі "Манчестер Юнайтед" вів з рахунком 2:0, але перед самою перервою пропустив один м'яч, а потім і другий відразу ж на початку другого тайму.

Результат матчу вирішив на 87-й хвилині нападник "МЮ" Златан Ібрагімович, який випередив захисників "Саутгемптона" в боротьбі за верховий м'яч з лінії воротарського майданчика.

Завдяки цій перемозі Моурінью ще й зрівнявся з сером Алексом Фергюсоном і легендарним тренером 70-років Брайаном Клафом за кількістю перемог в Кубку англійської ліги за всю його історію - тепер у португальця теж чотири Кубка (перші три він завоював, очолюючи "Челсі").