Біатлоністка Бєлкіна принесла Україні перше

Біатлоністка Бєлкіна принесла Україні перше "золото" на Універсіаді-2017

Біатлоністка Надія Бєлкіна поповнила першою золотою медаллю скарбничку збірної України на XXVIII Всесвітній зимовій Універсіаді в Алмати (Казахстан).

Бєлкіна виграла у п'ятницю гонку переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами, повідомляє Укрінформ.

Стартувавши шостою, Надія більш ніж на 20 секунд випередила росіянок Ольгу Шестерікову і Ларису Кукліну.

Срібний призер спринтерської гонки Яна Бондар, лідируючи перед останньою стрільбою з півхвилинною перевагою, припустилася чотирьох промахів і фінішувала четвертою.

Юлія Бригинець показала 11-й результат, Марія Кручова - 14-й, Яна Пустовалова - 16-й.

В активі збірної України вже 6 нагород - 1 "золото", 2 "срібла" і 3 "бронзи".

Відзначимо, що на минулій зимовій Універсіаді в Іспанії і Словаччини у 2015 році українські атлети-студенти вибороли 5 нагород - 2 "золота", 1 "срібло" і 2 "бронзи".

Всесвітні зимові студентські ігри-2017 пройдуть до 8 лютого.