Розбивши ісландців, Франція стала останнім півфіналістом Євро-2016

Футболісти збірної Франції у чвертьфінальному матчі домашнього Євро -2016 упевнено перемогли у неділю, 3 липня, команду Ісландії (5:2) і стали останніми півфіналістами турніру.

М'ячі на арені "Стад де Франс" у Сен-Дені у французів забили Олів'є Жиру (12-та і 59-та хвилини), Поль Погба (20), Дімітрі Пає (43) та Антуан Грізманн (45); у ісландців - Кольбейн Сігторссон (56) і Ельмар Б'ярнасон (84), повідомляє Укрінформ.

Нагадаємо, в 1/8 фіналу Франція здобула вольову перемогу над Ірландією - 2:1. Ісландія, яка вперше бере участь у фінальній стадії континентального турніру, з таким же рахунком сенсаційно обіграла родоначальників футболу англійців.

Тепер французи 7 липня в Марселі зустрінуться зі збірною Німеччини, яка напередодні у серії пенальті здолала команду Італії (6:5, ігровий час - 1:1).

Першу півфінальну пару, яка зійдеться 6 липня в Ліоні, склали Португалія, що перемогла Польщу (пенальті - 5:3, ігровий час - 1:1), та Вельс, який взяв гору над Бельгією (3:1).