Українець Олексій Сюткін став чемпіоном Європи 2016 року з акватлону

Українська збірна показала майстер-клас на континентальній першості з акватлону у французькому місті Шатору.

У перший день турніру всю триатлонну спільноту приголомшив виступ збірної України, інформує офіційний сайт Федерації триатлону України.

У змаганні чоловіків п’єдестал пошани посіли самі українці. Бронзовим призером став триатлет з Дніпра Дмитро Маляр, срібну медаль виборов Єгор Мартиненко, а чемпіоном Старого Світу з акватлону став представник Черкас Олексій Сюткін.

Серед спортсменок групи Еліт найближчою до нагород була найсильніша триатлетка України Юлія Єлістратова з Житомира, яка посіла четверте місце, поступившись бронзовій призерці 20-ма секундами.

На чемпіонаті Європи з акватлону серед молоді Україна також не залишилася без медалей: Іван Меньшиков і Валентина Молчанець приміряли бронзові нагороди і тим самим підкреслили феєричний виступ команди.

Акватлон - одна з наймолодших дисциплін у сучасному триатлоні, а перший чемпіонат світу з акватлону відбувся у 2012 році.