Онлайн-трансляція першого матчу 1/2 фіналу Ліги Європи УЄФА

"Шахтар" - "Севілья"

2:2

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

"Шахтар" перервав 5-матчеву серію перемог у Лізі Європи. Рівно за тиждень "гірники" зіграють поєдинок у відповідь, який дасть відповідь, хто поїде до Базеля на фінал.

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО.

90+6' - Срна отримав попередження.

90+5' - Останній штурм "гірників" нічого не змінив.

90+2' - Срна і Бернард подали кілька кутових, за якими "Шахтар" попереду 8:5.

90+1' - Луческу прододить відразу три заміни: Едуардо замість Феррейри, а Веллінгтон Нем замість Тайсона, Бернард замість Марлоса.

90' - Арбітр компенсував 4 хвилини.

89' - Малишев збив Ескудера і отримав жовту картку.

88' - Ракицький заблокував небезпечний удар Банеги - кутовий.

82' - ГОЛ! Гамейро реалізував 11-метровий. Кевін пробив по центру, Пятов стрибав в лівий від себе кут. 2:2.

81' - Пенальті у ворота "Шахтаря". Феррейра сфолив у своєму штрафному проти Вітоли.

79' - "Севілья" створила ще один гольовий момент. Удар Вітоло блокував Кучер.

77' - Гамейро не влучив у ворота. Дуже небезпечно!

76' - Знову затримка - цього разу допомогу потребував Коваленко.

75' - Гамейро потрапив в офсайд, після чого відправив м'яч в сітку. Суддя зафіксував положення "поза грою".

72' - Коке замінив Крон-Делі, який встиг пограти лише 10 хвилин.

70' - У грі невелика пауза - травму отримав Крон-Делі, якому надають медичну допомогу.

68' - "Шахтар" притис суперника, адже донеччанам треба б забити ще.. Удар Марлоса знову заблокував Рамі.

64' - Марлос у штрафному майданчику не побачив продовження атаки і пробив сам - повз ворота Сорії.

62' - Крон-Делі міг зрівняти рахунок - "гірників" врятував П'ятов.

61' - Удар Марлоса заблокував Рамі, якому м'яч поцілив в руку. Арбітр на 11-метрову позначку не вказав.

59' - Так і є: Коноплянку замінив Мікаель Крон-Делі.

56' - Коноплянка подав кутовий. Український хавбек "Севільї", схоже, піде відпочивати.

55' - П'ятов врятував ворота після небезпечного удару Каррісу!

53' - М'яч у центрі поля не затримується. Команди проводять швидкі атаки. Останню з них у "Севільї" завершив простріл Коноплянки.

48' - Крихов'як заробляє для гостей третю жовту картку за удар ліктем в обличчя Коваленка. У "гірників" попереджень поки немає.

47' - "Севілья" після перерви діє дуже активно, як і на початку зустрічі.

46' - "Шахтар" розпочав другий тайм із центра поля.

ПЕРЕРВА.

45+2' - Вітоло порушив правила. І лунає суддівський свисток про закінчення першої половини гри.

45+1' - Степаненко пробив повз ворота.

45' - Арбітр компенсував 2 хвилини.

43' - "Севілья" у пошуках можливості забити "гол у роздягальню". В основному задіяний лівий фланг Коноплянки.

40' - Каррісу отримав попередження за небезпечну гру - бив через себе і влучив бутсою в голову Малишеву, якому надають медичну допомогу.

36' - ГООООООООООООООЛ! Тарас Степаненко після розіграшу кутового ударом з 3-х метрів вивів "Шахтар" вперед! Асистував Марлос. 2:1

35' - Третій кутовий "Шахтаря" заробив Тайсон.

33' - Срна розіграв черговий кутовий.

31' - Марлос зробив шикарний забіг по правому флангу, але ось передача в центр у нього не вийшла.

30 - Тайсон не поцілив у площину воріт гостей. Пощастило андалузцям!

29' - "Севілья" намагалася створити небезпеку у воріт "Шахтаря". Не вийшло.

27' - Перша жовта картка в матчі. Її отримав Ескудеро, який збив Срну.

23' - ГОООООООООООООООЛ! "Шахтар" відновив паритет! Марлос скористався передачею Ракицького, вийшов на побачення з Сорією і влучно поклав м'яч у лівий кут воріт "Севільї". 1:1.

21' - Господарі подають кутовий.

19' - "Шахтар" поступово нарощує оберти.

18' - Нарешті "гірники" почали бити по воротам гостей - удар Марлоса парирував Сорія.

17' - "Шахтар" ніяк не може прийти до тями. "Севілья" домінує.

14' - Ракицький метрів з 35 пробив вище воріт на декілька метрів.

13' - М'ячем володіє "Шахтар". Тайсон заробив штрафний.

9' - Коноплянка збив Срну, який виконав штрафний удар.

8' - "Севілья" не віддає м'яч.

6' - ГОЛ! Вітоло відкрив рахунок після гольового пасу Гамейро. 0:1.

4' - Перша атака "Шахтаря". Вболівальники забезпечили аншлаг на "Арені Львів" і гаряче підтримують "гірників". До речі, місто ще ніколи не приймало півфінал єврокубків.

2' - Гості проводять першу атаку і заробляють кутовий. Банега подав, П'ятов спокійно взяв м'яч.

"Севілья" розіграла м'яч з центру поля.

Матч розпочався!

*****

28 квітня 2016 року. Львів. Стадіон "Арена Львів". 22.05. Температура повітря +9 С.

Ласкаво просимо до Львова на перший поєдинок 1/2 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому футболісти донецького "Шахтаря" приймають чинного володаря трофею іспанську "Севілью".

"Гірники" грають у півфіналі вперше з 2009 року, коли клуб став володарем останнього в історії Кубка УЄФА.

Андалузці ж перемогли у двох попередніх розіграшах Ліги Європи, при чому у фіналі минулого сезону "Севілья" у Варшаві обіграла дніпропетровський "Дніпро" (3:2).

"Шахтар" потрапив у плей-офф нинішньої Ліги Європи після групового турніру Ліги чемпіонів, посівши третє місце у квартеті А, де провів шість матчів з "Реалом" (0:4, 3:4), "Парі Сен-Жермен" (0:3 0:2), і "Мальме" (0:1, 4:0). В 1/16 фіналу Ліги Європи "гірники" залишили за бортом змагань "Шальке-04" (0:0, 3:0), в 1/8 фіналу - "Андерлехт" (3:1, 1:0), а 1/4 фіналу - "Брагу" (2:1, 4:0).

"Севілья" також потрапила у плей-офф Ліги Європи після групового турніру Ліги чемпіонів, посівши третє місце у квартеті D, де грала разом з "Манчестер Сіті" (1:2, 1:3), "Ювентусом" (0:2, 1:0) та менхенгладбахською "Боруссією" (3:0, 2:4). На стадії 1/16 фіналу андалузці перемогли "Мольде" (3:0, 0:1), в 1/8 фіналу - "Базель" (0:0, 3:0), а в 1/4 фіналу - "Атлетик" (2:1, 1:2, по пенальті - 5:4).