Євро-2016: Україна зіграє в Ліллі, Ліоні та Марселі
Євро-2016 відкриє 10 червня в Сен-Дені поєдинок Франція - Румунія. Збірна України свій перший матч проведе 12 червня в Ліллі проти Німеччини. 16 червня "синьо-жовті" в Ліоні зустрінуться з футболістами Північної Ірландії, а 21 червня в Марселі - з командою Польщі, повідомляє Укрінформ.
Повний розклад турніру.
Груповий етап (час київський)
Тур1
10 червня 22.00 (Сен-Дені): Франція - Румунія - група A
11 червня, 16.00 (Ланс): Албанія - Швейцарія - група A
11 червня, 19.00 (Бордо): Уельс - Словаччина - група B
11 червня, 22.00 (Марсель): Англія - Росія - група B
12 червня, 16.00 (Париж): Туреччина - Хорватія - група D
12 червня, 19.00 (Ніцца): Польща - Північна Ірландія - група C
12 червня, 22.00 (Лілль): Німеччина - УКРАЇНА - група C
13 червня, 16.00 (Тулуза): Іспанія - Чехія - група D
13 червня, 19.00 (Сен-Дені): Ірландія - Швеція - група E
13 червня, 22.00 (Ліон): Бельгія - Італія - група E
14 червня, 19.00 (Бордо): Австрія - Угорщина - група F
14 червня, 22.00 (Сент-Етьєн): Португалія - Ісландія - група F
Тур 2
15 червня, 16.00 (Лілль): Росія - Словаччина - група B
15 червня, 19.00 (Париж): Румунія - Швейцарія - група A
15 червня, 22.00 (Марсель): Франція - Албанія - група A
16 червня, 16.00 (Ланс): Англія - Уельс - група B
16 червня, 19.00 (Ліон): УКРАЇНА - Північна Ірландія - група C
16 червня, 22.00 (Сен-Дені): Німеччина - Польща - група C
17 червня, 16.00 (Тулуза): Італія - Швеція - група E
17 червня, 19.00 (Сент-Етьєн): Чехія - Хорватія - група D
17 червня, 22.00 (Ніцца): Іспанія - Туреччина - група D
18 червня, 16.00 (Бордо): Бельгія - Ірландія - група E
18 червня, 19.00 (Марсель): Ісландія - Угорщина - група F
18 червня, 22.00 (Париж): Португалія - Австрія - група F
Тур 3
19 червня, 22.00 (Лілль): Швейцарія - Франція - група A
19 червня, 22.00 (Ліон): Румунія - Албанія - група A
20 червня, 22.00 (Сент-Етьєн): Словаччина - Англія - група B
20 червня, 22.00 (Тулуза): Росія - Уельс - група B
21 червня, 19.00 (Париж): Північна Ірландія - Німеччина - група C
21 червня, 19.00 (Марсель): УКРАЇНА - Польща - група C
21 червня, 22.00 (Бордо): Хорватія - Іспанія - група D
21 червня, 22.00 (Ланс): Чехія - Туреччина - група D
22 червня, 19.00 (Ліон): Угорщина - Португалія - група F
22 червня, 19.00 (Сен-Дені): Ісландія - Австрія - група F
22 червня, 22.00 (Ніцца): Швеція - Бельгія - група E
22 червня, 22.00 (Лілль): Італія - Ірландія - група E
Плей-офф, 1/8 фіналу
25 червня, 16.00 (Сент-Етьєн): Друге місце в групі A - Друге місце в групі C - Матч 1
25 червня, 19.00 (Париж): Перше місце в групі B - Третє місце в групі A / C / D - Матч 2
25 червня, 22.00 (Ланс): Перше місце в групі D - Третє місце в групі B / E / F - Матч 3
26 червня, 16.00 (Ліон): Перше місце в групі A - Третє місце в групі C / D / E - Матч 4
26 червня, 19.00 (Лілль): Перше місце в групі C - Третє місце в групі A / B / F - Матч 5
26 червня, 22.00 (Тулуза): Перше місце в групі F - Друге місце в групі E - Матч 6
27 червня, 19.00 (Сен-Дені): Перше місце в групі E - Друге місце в групі D - Матч 7
27 червня, 22.00 (Ніцца): Друге місце в групі B - Друге місце в групі F - Матч 8
1/4 фіналу
30 червня, 22.00 (Марсель): Переможець матчу 1 - Переможець матчу 3 - ЧФ1
1 липня, 22.00 (Лілль): Переможець матчу 2 - Переможець матчу 6 - ЧФ2
2 липня, 22.00 (Бордо): Переможець матчу 5 - Переможець матчу 7 - ЧФ3
3 липня, 22.00 (Сен-Дені): Переможець матчу 4 - Переможець матчу 8 - ЧФ4
1/2 фіналу
6 липня, 22.00 (Ліон): Переможець ЧФ1 - Переможець ЧФ2 - SF1
7 липня, 22.00 (Марсель): Переможець ЧФ3 - Переможець ЧФ4 - SF2
Фінал
10 липня, 22.00 (Сен-Дені): Переможець ПФ1 - Переможець ПФ2
Фото: football24.ua