У МОЗ повідомили про терміни використання коштів на «Скринінг здоров'я 40+»
Про це у Фейсбуці повідомляє Міністерство охорони здоров'я, передає Укрінформ.
«Тепер діють чіткі терміни для проходження обстеження. Якщо ви отримали кошти до 1 травня 2026 року — пройдіть обстеження до 30 червня 2026 року. Якщо ви подали заявку після 1 травня 2026 року — кошти будуть доступні рівно два місяці з моменту зарахування», - йдеться у повідомленні.
У МОЗ додали: якщо кошти не будуть використані до зазначеної дати, вони автоматично повернуться в держбюджет.
Пройти обстеження в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» можна у 2089 медичних закладах України. Записатися на візит можна за посиланням screening.moz.gov.ua.
Як повідомляв Укрінформ, Міністерство охорони здоров'я оновило механізм участі у національній програмі «Скринінг здоров’я 40+». Відтепер українці та українки віком від 40 років можуть подати заявку на участь у програмі у зручний для себе час, без очікування 30 днів після дня народження.
Фото: unsplash.com