Центри обслуговування платників тепер доступні для людей з порушеннями слуху

Центри обслуговування платників тепер доступні для людей з порушеннями слуху

Укрінформ
Державна податкова служба України забезпечила доступність 100% консультацій та послуг, що надаються в Центрах обслуговування платників (ЦОП), для людей з порушеннями слуху.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ, передає Укрінформ.

"Послугу перекладу на жестову мову впроваджено в усіх Центрах обслуговування платників на території України, що дає змогу відвідувачам з порушеннями слуху отримувати будь-яку консультацію чи послугу на рівних умовах з іншими платниками податків", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у ЦОП відвідувачі можуть скористатися повним переліком послуг, зокрема, отримати адміністративні послуги, консультації, електроні довірчі послуги, подати податкову звітність, кореспонденцію щодо отримання адміністративних послуг, а також інші документи (звернення громадян, запити на отримання публічної інформації тощо).

"ЦОПи також оснащені електронною чергою, зручними секторами очікування, можливістю попереднього запису та зрозумілою навігацією. Це є важливим кроком у реалізації принципів безбар’єрності, рівного доступу до державних послуг та недискримінації", - зауважили у податковій службі.

Читайте також: Мінфін виніс на обговорення зміни щодо ПДВ для платників єдиного податку

Як повідомлялося, Державна податкова служба активно розширює безбар’єрні можливості, роблячи взаємодію з платниками зручною та доступною для кожного. У центрі уваги – створення умов, за яких отримати податкові послуги можуть усі громадяни, незалежно від їхніх фізичних чи цифрових можливостей.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-