Укрзалізниця додасть ще два дитячих вагони до кінця року

Укрзалізниця додасть ще два дитячих вагони до кінця року

Фото
Укрінформ
АТ «Укрзалізниця» випустить до кінця року ще два дитячих вагони на своїх рейсах і водночас покращить сервіс для пасажирів з дітьми в решті вагонів.

Про це компанія повідомила у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Дитячі вагони Укрзалізниці встановили рекорд із задоволеності поїздкою: 98% пасажирів із дітьми рекомендують їх та ставлять найвищі бали. До кінця року ми випустимо ще 2 дитячі вагони», - йдеться в повідомленні.

Крім того, Укрзалізниця облаштує кожен вагон пристібним дитячим манежем (його можна безкоштовно отримати у провідника). У кожному потязі в наявності буде підігрівач для дитячого харчування, розмальовки й олівці, книги шрифтом Брайля.

Компанія також отримала запас сповивальних столиків та захисних підвісних стільців у вбиральні. Перші зразки вже є в оновленому вагоні RIC на варшавському напрямку, далі буде більше.

Читайте також: Укрзалізниця відновила транзитні вантажні перевезення між Чорноморським регіоном та ЄС

Партнерами УЗ у забезпеченні комфорту сімейних подорожей є Фонд Говарда Баффета та міжнародний благодійний фонд Nova Ukraine.

Як повідомляв Укрінформ, АТ «Укрзалізниця» у партнерстві з ЮНІСЕФ облаштувало вже 8 дитячих вагонів у поїздах, що курсують з Харкова, Дніпра, Одеси та Києва.

Фото: Укрзалізниця 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-