Начальника відділу підприємства судитимуть за розтрату ₴14,5 мільйонів на закупівлі неякісних протигазів

Начальника відділу підприємства судитимуть за розтрату ₴14,5 мільйонів на закупівлі неякісних протигазів

Фото
Укрінформ
Начальника відділу держпідприємства ядерноенергетичного сектору судитимуть за розтрату 14,5 мільйонів гривень на закупівлі протигазів неналежної якості.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Національна поліція України.

Як з'ясувало слідство, посадовець замість організації належного контролю якості та відповідності поставленої продукції склав і підписав акти вхідного контролю із неправдивими даними.

На баланс підприємства були поставлені 3 тисячі 659 неякісних протигазів, які у разі надзвичайних ситуацій могли створити ризик для здоров‘я працівників.

Офіційне експертне дослідження встановило, що сума завданих держпідприємству збитків становить 14,5 млн грн.

Під час обшуків поліцейські вилучили всі документи, які підтвердили злочин.

За результатами зібраних оперативниками доказів й опитаних свідків слідчі Нацполіції оголосили фігуранту про підозру за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28 Кримінального Кодексу України) та службове підроблення (ч. 1 ст. 366 ККУ).

Наприкінці листопада досудове розслідування було завершене, обвинувальний акт скерований до суду.

Читайте також: На Житомирщині викрили схему розкрадання понад ₴10 мільйонів, виділених на потреби військових

Фігуранту загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та конфіскацією майна.

Як повідомляв Укрінформ, детективи Бюро економічної безпеки України направили до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох осіб, які займали керівні посади у Дніпровській міській раді та заволоділи понад 10,5 млн грн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-