Нацгвардія розосередила і замаскувала склади по всій країні - командувач з логістики

Нацгвардія розосередила і замаскувала склади по всій країні - командувач з логістики

Укрінформ
Для убезпечення процесів забезпечення логістичні підрозділи Нацгвардії максимально розтягнули та розосередили по країні складські приміщення.

Про це в інтерв’ю каналу Ukraine World News розповів заступник командувача Національної гвардії з логістики, бригадний генерал Олександр Білоус, передає Укрінформ.

«Сьогодні всі наші склади за напрямками паливо-мастильних матеріалів, озброєння, техніки розтягнуті по всій країні. Ми максимально розосереджені, максимально розтягнуті і максимально замасковані. Якщо раніше на централізовані склади підвоз здійснювався колонами, тепер колонами ми не возимо, щоб не привертати увагу ворога. Якщо ми переміщаємося, то робимо це вночі або під ранок з дотриманням засобів маскування», - сказав Білоус.

Він також зазначив, що сьогодні для забезпечення логістики підрозділів Нацгвардії використовуються нові складські приміщення, які не нанесені на жодні карти.

«Ми створили нові додаткові підрозділи, нову базу ПММ, нові склади озброєння і розгорнули їх по всій країні. Їх нема ні на яких картах, оскільки ми розуміємо, що може бути злив інформації, можуть бути зібрані розвіддані», - додав Білоус.

Читайте також: Удар по Керченській поромній переправі ускладнив військову логістику РФ - британська розвідка

Як повідомлялося, Національна гвардія України та громадська організація «Смілива Україна» підписали меморандум для покращення речового забезпечення військовослужбовиць та їхньої психологічної реабілітації.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-