Застосунок «Мрія» тестуватимуть школярі з шести областей

Застосунок «Мрія» тестуватимуть школярі з шести областей

Відео
Укрінформ
Міністерство цифрової трансформації почало тестувати роботу освітнього застосунку «Мрія». Проєкт запущено у 40 школах Києва та шести областей.

Про це повідомила у Телеграмі пресслужба міністерства, передає Укрінформ.

«Розпочинаємо тестування «Мрії» — 40 шкіл із Києва та шести областей України допоможуть перевірити й покращити роботу застосунку», - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що бета-тест відбувається в три етапи:

1. Перевірка функціоналу застосунку — від авторизації та наповнення журналу до чатів, сповіщень та аналітики підсумкових досягнень.

2. Підготовка до навчального року — кожну школу відвідають тренери «Мрії», які навчать вчителів швидко й легко користуватися застосунком та вебверсією в роботі.

3. Тестування «Мрії в реальних умовах — 40 шкіл уперше пройдуть навчальний рік із «Мрією».

У тестуванні візьмуть участь школярі, які отримають доступ до електронного квитка, власних навчальних досягнень, плану дня, списку завдань з дедлайнами, бібліотеки контенту за інтересами, чатів на базі Signal. Батьки зможуть побачити у «Мрії» досягнення дитини, розклад, оцінки, домашні завдання, бібліотеку рекомендованого контенту та доєднатися до чатів на базі Signal.

Вчителі отримають можливість складати календарний план, розклад, вести журнал, контролювати домашні завдання, доступ до бібліотеки контенту для професійного розвитку та чатів на базі Signal.

Читайте також: Українські школярі навчатимуться за допомогою штучного інтелекту, VR-технологій та Minecraft

«Мрія» покликана змінити підхід до навчання. Школярі вчитимуться за сучасними підходами. Батьки зрозуміють, що їхнім дітям вдається найкраще, а де треба підтримка. Вчителі ж зможуть приділяти більше уваги розвитку дітей та професійній самореалізації.

Як повідомлялося, уряд затвердив Положення про функціонування освітнього мобільного додатку «Мрія», що визначає основні завдання, функціональні можливості, складові, механізм функціонування та субʼєктів освітнього додатку.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-