О 14:00 - презентація пам’ятки для правоохоронців і суддів у справах щодо СНПК

О 14:00 - презентація пам’ятки для правоохоронців і суддів у справах щодо СНПК

Медіацентр Україна - Укрінформ
Укрінформ
24 квітня о 14:00 відбудеться презентація Пам’ятки для працівників правоохоронних органів та суддів для ефективного розслідування та судового розгляду справ СНПК.

Організатори: ГО «UA Experts» за підтримки Офісу Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та Фонду ООН в галузі народонаселення UNFPA, Медіацентр Україна-Укрінформ.

Спікери:  

  • Анжела Стрижевська - к.ю.н., завідувачка кафедри кримінально-правової політики та кримінального права Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка; 
  • Сніжана Кущ - головна національна координаторка ГО «UA Experts»; 
  • Надія Стефанів - суддя Касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду; представники Офісу Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, міністерств, державних органів влади, судової гілки влади, правоохоронних органів, поліцейські, слідчі та прокурори, які розслідують випадки СНПК, адвокати та інші фахівці в галузі права.

Чому це важливо? 

Спікери презентують Пам’ятку з документування, розслідування та судового розгляду справ щодо сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, для ефективного розслідування даної категорії справ та притягнення винних осіб до відповідальності. Вона не є юридичним документом і має рекомендаційний характер. 

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Дивіться на YouTube-каналі Укрінформу, а також YouTube-каналі Ukraine Media Center Ukrinform та на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-