Офлайн навчання з 1 вересня розпочнуть понад 3,5 тисячі шкіл - МОН

Офлайн навчання з 1 вересня розпочнуть понад 3,5 тисячі шкіл - МОН

Укрінформ
З 1 вересня навчальний процес розпочнеться у 12,9 тис закладах загальної середньої освіти, у понад 3,5 тис з них навчальний процес відбуватиметься офлайн.

Про це в ефірі телемарафону єдиних новин сказав начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко, передає Укрінформ.

"В Україні новий навчальний рік почнуть приблизно 12 900 шкіл, і 3539 з них готові і розпочнуть очну роботу, тобто у звичному для всіх режимі. Ще 3 867 будуть працювати у змішаному режимі, будуть використовувати як очну, так і дистанційну форму роботи. І повністю дистанційно планують працювати 5 497 закладів", - сказав Кононенко.

Таким чином, за словами Кононенка, 57% закладів загальної середньої освіти працюватимуть очно або в змішаному форматі.

Читайте також: Найкраще підготувалися до навчального року Чернівецька, Закарпатська, Львівська області та Київ

Він додав, що у випадках, якщо сховища в школі не можуть вмістити всіх учнів та персонал школи, можливе позмінне навчання, або змішане. За словами чиновника, в кожному конкретному випадку, дирекція школи за рекомендаціями військових адміністрацій вирішує, яку форму навчання обрати.

Також формат навчання може бути змінений протягом навчального року, зокрема, і за бажанням батьків. Це буде залежати від ситуації в кожному конкретному регіоні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-