За кордон виїхали більш як 23 тисячі вчителів та понад 600 тисяч учнів

За кордон виїхали більш як 23 тисячі вчителів та понад 600 тисяч учнів

Укрінформ
За попередніми даними, за кордон виїхали більш як 23 тисячі вчителів та понад 600 тисяч учнів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство освіти та науки з посиланням на міністра Сергія Шкарлета.

"На сьогодні підтверджено більше ніж 23 тисячі педагогічних працівників (які виїхали за кордон) і понад 600 тисяч учнів. Це ті, що підтверджені. Але думаю, що ці дані не дуже точні. Я спілкувався з деякими директорами і ректорами, які говорять, що в середньому не ідентифіковано, де конкретно перебувають 10-15% учнів і студентів", - сказав Шкарлет.

Міністр зазначив, що з перших днів війни ініціював зустріч із міністрами освіти країн Європейського Союзу, під час якої було домовлено, що кожна країна ЄС максимально підтримуватиме та долучатиме до освітнього процесу всіх зареєстрованих педагогічних і науково-педагогічних працівників, які звернуться до них.

Читайте також: Навчальний процес у дистанційному форматі відбувається в 14 областях - Шкарлет

За словами Шкарлета, Польща виділила 20 млн злотих для підтримки педагогічних і науково-педагогічних працівників і студентів, Чехія - 6 млн євро для підтримки студентів, навчання студентів, навчання вчителів.

За даними міністра, станом на кінець квітня, наприклад, у Словаччині вже було 600 заявок учителів на працевлаштування. За його словами, інші вчителі працюють дистанційно.

Як повідомляв Укрінформ, у 2022 році замість традиційного ЗНО випускники складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ), який проводитимуть у комп’ютерному форматі.

Міністерство освіти і науки працює над організацією пунктів складання національного мультипредметного тесту в країнах Європейського Союзу та Великій Британії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-