TikTok попереджатиме про небезпечні для здоров’я челенджі

TikTok попереджатиме про небезпечні для здоров’я челенджі

Укрінформ
TikTok вживатиме додаткових заходів для боротьби з небезпечними для здоров'я онлайн-випробуваннями — челенджами.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

Занепокоєння щодо безпеки користувачів соцмережі виникло на тлі повідомлень про отримані травми після участі в деяких таких челенджах.

Минулого року популярності набуло випробування Skull Breaker (Руйнівник черепів), за правилами якого двоє людей підставляють підніжку третій під час стрибка. Такі падіння часто закінчуються ударами потилицею об підлогу та відповідними травмами.

Цього року лікарі попередили про небезпеку для життя та здоров'я учасників Milk-crate challenge, в якому відчайдухам пропонується видертися на піраміди ящиків з-під молока.

Але, як зазначають експерти, не всі челенджі небезпечні, деякі також можуть бути позитивними. Наприклад, ice-bucket challenge (треба було перекинути на себе відро з водою), що допомогло підвищити обізнаність про бічний аміотрофічний склероз (БАС).

Для перевірки ефективності своєї роботи з виявлення шкідливих онлайн-викликів, TikTok провів опитування серед вчителів, батьків і 5400 підлітків віком від 13 до 19 років у Великій Британії, США, Німеччині, Австралії, Італії, Бразилії, Мексиці, Індонезії, В'єтнамі та Аргентині.

Трохи більше ніж один з п'яти опитаних підлітків брали участь в якихось челенджах. Але тільки один із 50 респондентів брав участь у «ризикованому і небезпечному» челенджі, і менше ніж один з 300 – у «дійсно небезпечному».

Під час опитування було вивчено широкий досвід підлітків в Інтернеті, без акценту на якусь одну платформу.

Вивчивши це питання, TikTok заявили, що технологію, яка «попереджає команди з безпеки про раптове збільшення кількості порушуючого контенту, пов'язаного з хештегами», буде розширено, «щоб також фіксувати потенційно небезпечну поведінку».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-