Абітурієнти подали майже 1,5 мільйона е-заяв, щоб

Абітурієнти подали майже 1,5 мільйона е-заяв, щоб "погризти граніт науки"

Укрінформ
Абітурієнти подали до вишів майже 1,5 млн е-заяв. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

"За даними державного підприємства «Інфоресурс», станом на 11:00 28 липня на сайті vstup.edbo.gov.ua створено 307 тис. 908 електронних кабінетів та подано 1 млн 430 тис. 207 заяв", - йдеться у повідомленні.

На основі повної загальної середньої освіти на рівень молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра, бакалавра, магістра (ветеринарного, фармацевтичного, медичного спрямування) створено 196 тис. 537 кабінетів та подано 1 млн 157 тис. 575 електронних заяв.

На основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра на освітній рівень магістра створено 65 тис. 148 кабінетів та подано 166 тис. 958 заяв.

Читайте також: Вступна кампанія: завершується подача е-заяв до вишів

На основі диплома молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра на освітній рівень бакалавра, магістра (медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування) створено 46 тис. 223 кабінети та подано 105 тис. 674 електронні заяви.

Як повідомляв Укрінформ, 23 липня завершився прийом заяв та документів для вступників на освітні ступені бакалавра, наскрізного магістра та магістра (на основі ступеня бакалавра). 28 липня в електронних кабінетах з'явились рекомендації для зарахування на бюджет до закладів вищої освіти.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-