Вступ-2021: виші назвали зарахованих на бюджетні місця

Вступ-2021: виші назвали зарахованих на бюджетні місця

Укрінформ
В електронних кабінетах вступників з'явились рекомендації для зарахування на бюджетну форму навчання до закладів вищої освіти.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

“Сьогодні в електронних кабінетах на сайті vstup.edbo.gov.ua з'явились рекомендації для зарахування на бюджет до закладів вищої освіти. Загалом їх отримали 64 тис. 976 вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування). Розподіл місць відбувся за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення”, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вступники можуть дізнатися про отримані рекомендації щодо вступу на бюджетну форму навчання у своїх е-кабінетах. Навпроти відповідної заяви статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)».

Читайте також: Вступ-2021: у Міносвіти назвали найпопулярніші спеціальності

Для зарахування в обрані заклади вищої освіти вступники мають подати оригінали документів до 18-ї години 2 серпня. Зарахування на бюджет відбудеться 9 серпня цього року.

Як повідомляв Укрінформ, 23 липня завершився прийом заяв та документів для вступників на освітні ступені бакалавра, наскрізного магістра та магістра (на основі ступеня бакалавра).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-