В Україні сьогодні - додаткова сесія ЗНО з іспанської мови

В Україні сьогодні - додаткова сесія ЗНО з іспанської мови

Укрінформ
В Україні 5 липня відбудеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з іспанської мови.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти.

«Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Звертаємо увагу, що в запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, у який учасникові/учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску», - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів: оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Читайте також: ЗНО-2022: випускники складатимуть підсумкову атестацію з чотирьох предметів

«У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті учасника/учасницю не буде допущено до пункту проведення ЗНО», - сказано в повідомленні.

В УЦОЯО зазначили, що пороговий бал «склав/не склав» з іспанської мови становить 18 тестових балів.

Як повідомляв Укрінформ, основна сесія зовнішнього незалежного тестування тривала з 21 травня по 15 червня. З 29 червня розпочалася додаткова сесія ЗНО.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-