Велике фото та “сховані” дані - як може виглядати е-паспорт українця

Велике фото та “сховані” дані - як може виглядати е-паспорт українця

Укрінформ
Віцепрем'єр-міністр та міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров оприлюднив декілька варіантів дизайну електронного паспорта, над якими працюють у Мінцифрі.

Пропозиції урядовець оприлюднив у Facebook.

“Ми довго обговорювали дизайн паспорта. Що потрібно виносити на лицьову сторону, що сховати в розгорнуте відображення за натиском (там буде схована вся-вся інформація: строк дійсності, стать, громадянство та інше”, - зазначив Федоров.

За його словами, розробники вважають, що найголовніші дані паспорта: фото, ПІБ, номер документа. Все інше можна сховати. Тому, на відміну від водійських посвідчень, вони збільшили фото (заклали ідею його збільшення за натиском).

Віцепрем'єр-міністр повідомив, що згодом можливість отримати в мобільний додаток цифровий документ матимуть змогу власники закордонного паспорта та ID-картки.

“За допомогою паспорта в смартфоні у нас з вами буде можливість пересуватися країною на потягах та літаках, ідентифікувати особистість у державних установах, отримувати посилки (і ще багато життєвих ситуацій)”, - підкреслив він.

Читайте також: Додаток "ДІЯ": експерт радить прив'язати SIM-карту до паспорта

Федоров додав, що як і на водійських посвідченнях там діятиме QR-код для перевірки дійсності документа.

Ілюстрація: Facebook Федорова

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-