Гончарук — про конфлікт у МОЗ: Знаю ситуацію з різних боків

Гончарук — про конфлікт у МОЗ: Знаю ситуацію з різних боків

Укрінформ
Конфлікт, який виник всередині Міністерства охорони здоров'я, є наслідком проблем в комунікації.

Про це під час презентації Програми дій уряду сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

“Я бачив той відкритий лист, який був адресований мені, як Прем'єр-міністру щодо тієї конфліктної ситуації. Я про неї знаю. Так сталося, що я знаю десятки людей, які там працюють, тому знаю ситуацію з різних сторін. Я особисто вважаю, що проблема, яка існує — це більше проблема комунікації, що люди не завжди можуть знайти один з одним спільну мову. Я мав з міністром розмову на цю тему, і вона пообіцяла, що на цьому тижні докладе зусиль для того, щоб з’ясувати, що насправді відбувається. Можливо ми проведемо, якщо в цьому буде потреба, якщо міністр вважатиме це за потрібне, спільну зустріч з колективом, з тими людьми, хто піднімав це питання публічно”, - сказав Гончарук.

Він також наголосив, що довіряє очільниці МОЗ Зоряні Скалецькій, і що з нею з самого початку була домовленість про те, що кадрові питання в міністерстві перебувають в компетенції міністра.

Водночас, коментуючи питання аудиту, Гончарук зауважив, що в кожному міністерстві зараз триває оцінка працівників.

“Кожен міністр, коли він приходить в міністерство, оцінює тих людей, з якими працюють. І в багатьох міністерствах дуже сильно змінюється команда, в тому числі і та, яка керує окремими департаментами, державні секретарі звільняються, директори департаментів звільняються і так далі. Це зараз масове явище в уряді, що коли приходять нові міністри. Це нормальна ситуація. ... Не завжди ця ситуація виходить в публічну площину на такий рівень. Тому ситуація з МОЗ є в даному випадку особливою, і потребує окремої уваги”, - сказав Гончарук.

Читайте також: Скалецька - про ситуацію у МОЗ: Не я цю війну почала, але я її завершу

Як повідомляв Укрінформ, в ЗМІ було оприлюднено аудіозапис зустрічі заступника міністра Михайла Загрійчука з колективом та керівниками двох директоратів міністерства. Серед іншого на зустрічі обговорювалося питання перспективи роботи в МОЗ керівника одного з директоратів. Також працівники двох директоратів звернулися з відкритим листом до Прем'єр-міністра Олексія Гончарука, в якому заявили про політичний тиск на державних службовців міністерства та попросили втрутитися в ситуацію.

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька анонсувала зустріч з колективом міністерства у середу, 2 жовтня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-