Оприлюднили дати вступної кампанії-2019 в магістратуру

Оприлюднили дати вступної кампанії-2019 в магістратуру

Укрінформ
З 13 травня по 3 червня триватиме реєстрація на ЗНО з іноземної мови для вступу в магістратуру з 32 спеціальностей та фахове випробування для правничих спеціальностей.

Про це та про основні дати вступної кампанії в магістратуру на брифінгу розповів директор Директорату вищої освіти Олег Шаров, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"З 13 травня розпочата реєстрація для складання єдиного фахового вступного випробування для вступу до магістратури за спеціальністю "право" та "міжнародне право", та єдиного вступного іспиту для вступу в магістратуру з широкого переліку спеціальностей - гуманітарні науки (крім спеціальності 035 "Філологія"), соціальні та поведінкові науки, журналістика, богослов’я, право, інформаційні технології, сфера обслуговування, міжнародні відносини, управління та адміністрування, культура та мистецтво (крім мистецьких спеціальностей). Подача документів і реєстрація вступників для складання єдиного фахового вступного випробування і єдиного вступного іспиту триватиме до 18 години 3 червня", - сказав Шаров.

Він додав, що для вступу на магістратуру з права чи міжнародного права реєстрація на ЗНО з іноземної та фахове випробування відбувається в тих закладах вищої освіти, які здійснюють підготовку за цими спеціальностями.

Для вступників, які отримали бакалавра з іншої спеціальності, при вступі на магістратуру з означених спеціальностей передбачені додаткові фахові випробування - з 13 травня до 30 травня.

Прийом документів та заяв для тих, хто вступає на основі вступних іспитів, триватиме з 17 червня по 25 червня.

Єдиний вступний іспит з іноземної мови за технологіями ЗНО відбудеться 2 липня. Для вступників на магістратуру з права та міжнародного права єдине фахове вступне випробування відбудеться 4 липня.

Читайте також: ЗНО з математики стане обов’язковим для усіх випускників

Фахові вступні випробування для інших спеціальностей триватимуть з 5 липня по 26 липня.

Прийом заяв та документів для тих, хто вступатиме до магістратури на основі єдиного вступного іспиту, відбудеться з 10 липня по 23 липня.

Надання рекомендацій для зарахування на бюджет має відбутися до 5 серпня, а зарахування на бюджетні місця до 11 серпня.

Також Шаров поінформував, що для тих, хто не встиг з поважних причин зареєструватися на вступні випробування в аспірантуру, буде проведена додаткова сесія за кошти вступника.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-