Розенко розповів, що буде далі з підвищенням пенсій

Розенко розповів, що буде далі з підвищенням пенсій

Укрінформ
Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко назвав несправедливими заяви про те, що влада згадала про пенсіонерів перед президентським виборами, підвищивши їм пенсії.

На цьому він наголосив у Житомирі під час наради з профільним заступниками голів райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Під час президентських виборчих перегонів нас багато звинувачували в тому, що влада почала думати про пенсіонерів лише перед виборами. Ці закиди і докори не є справедливими. Насправді те, що ми проходимо, є результатом пенсійної реформи, яка стартувала понад 1,5 роки тому. Перший перерахунок пенсій ми здійснили ще 1 жовтня 2017 року, коли до виборів було дуже далеко. Тому підвищення пенсійних виплат – це послідовна політика нинішньої влади щодо посилення соціального захисту пенсіонерів», - зауважив Розенко.

Читайте також: Пенсійний фонд розпочав фінансування пенсій за квітень

За його словами, підвищення пенсій не є одноразовою акцією. Послідовне зростання пенсійних виплат продовжуватиметься як тільки у державному бюджеті з’являтимуться додаткові фінансові ресурси.

Урядовець нагадав, що кошти на підвищення пенсій цьогоріч з’явилися завдяки розмитненню автомобілів на єврономерах. Так близько 13 млрд грн спрямували на планову індексацію та надбавки тим, хто маючи великий страховий стаж, отримує малу пенсію.

«Це важливо для Житомирської області з її сільськогосподарськими районам, де в людей колосальний страховий стаж, а на пенсію вони виходили з мізерною зарплатою. Тут немає вини нинішньої влади», - наголосив він.

Віце-прем’єр також додав, що уряд розглядає можливість запровадження ініційованої президентом 13-ї пенсії, аби допомогти людям зі значним страховим стажем.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-