Понад 3 тисячі українських військових загинули в Афганістані - Полторак

Понад 3 тисячі українських військових загинули в Афганістані - Полторак

Укрінформ
Понад 160 тисяч українських військових, з яких загинуло 3 тисячі, виконували службові обов’язки на території Афганістану.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр оборони Степан Полторак.

“Україна сьогодні вшановує учасників бойових дій, яким волею долі судилося виконувати службові обов’язки на терені інших держав. Сотні тисяч українців, які брали участь у таких небезпечних місіях, показували приклад відваги, мужності та сміливості. Ми пишаємося нашими співвітчизниками, для яких честь, гідність та обов’язок становлять сенс життя”, - наголосив Полторак.

Він нагадав, що 30 років тому завершилося складне і неоднозначне випробування Афганістаном. У війні на території іншої держави взяло участь понад 160 тисяч українських військовослужбовців, понад 3 тисячі з яких загинули.

Читайте також: Кремль приховує свої втрати на Донбасі та Сирії, як СРСР - в Афганістані — Порошенко

Полторак також відзначив, що на сьогодні чимало воїнів-афганців, учасників інших закордонних воєнних місій долучилися до лав добровольців та українського війська, аби зі зброєю в руках боронити рідну землю на Сході України. Значна частина цих ветеранів стали волонтерами і потужно допомагають нашій армії, зазначає Полторак.

Читайте також: Україна вшановує учасників бойових дій на іноземних територіях

Як відомо, Україна 15 лютого відзначає День ушанування учасників бойових дій на території інших держав.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-