Набула чинності угода про реадмісію осіб між Україною та Молдовою

Набула чинності угода про реадмісію осіб між Україною та Молдовою

Укрінформ
З 1 лютого набирають чинності підписані 6 жовтня 2017 року Угода між КМУ та Урядом Республіки Молдова про реадмісію осіб та Імплементаційний протокол про порядок її реалізації.

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.

“Угодою детально врегульовано порядок здійснення реадмісії за прискореною процедурою, що не передбачає діюча Угода між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про приймання та передачу осіб через українсько-молдовський державний кордон (1997 р), яка одночасно припиняє свою дію”, - йдеться у повідомленні.

Нова Угода визначає, що таке «прикордонний район» та передбачає, що реадмісії за прискореною процедурою піддаються особи, затримані саме в прикордонному районі. Вона передбачає детальний перелік документів та доказів, що вказують на наявність підстав для реадмісії. А також чітко визначає терміни, в межах яких сторони подають, розглядають запити та надають відповіді на них.

Читайте також: В Кишинівському міжнародному аеропорту критична ситуація через туман

Це надасть можливість швидко й ефективно ідентифікувати і безпечно та організовано повернути осіб, які не виконують правила в’їзду, виїзду та незаконно перебувають на територіях України та Республіки Молдова. Крім того, забезпечить дотримання Україною своїх обов’язків перед Європейським співтовариством та світовою спільнотою щодо запровадження ефективних важелів здійснення державної політики у сфері реадмісії осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-