Збитий Іл-76: суд у справі генерала Назарова узяв перерву майже на місяць

Збитий Іл-76: суд у справі генерала Назарова узяв перерву майже на місяць

Фото
Укрінформ
У Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження апеляційної скарги генерал-майора Віктора Назарова, визнаного судом першої інстанції винним у службовому недбальстві, яке призвело до загибелі 49 українських військовослужбовців на борту літака Іл-76, збитого озброєними сепаратистами в аеропорту Луганська.

«Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова В.М. та представника Міністерства оборони України Леонова В.М. на вирок Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 27 березня 2017 року, щодо Назарова Віктора Миколайовича, обвинуваченого за вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 425 КК України (недбале ставлення до військової служби)», - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що в ході судового засідання колегія суддів розглядала клопотання захисника обвинуваченого щодо дій судді-доповідача у справі у суді першої інстанції, клопотання щодо дослідження технічних записів допиту свідків у суді першої інстанції. А також клопотання щодо дослідження висновків судових експертиз у справі та призначення експертизи.

У справі оголошена перерва до 21 лютого у зв’язку з необхідністю виклику експерта.

Суд у справі генерала Назарова узяв перерву майже на місяць / Фото: М'якшиков Микола. Укрінформ

Як повідомляв Укрінформ, літак Іл-76 із українськими десантниками був збитий 14 червня 2014 року озброєними бойовиками в аеропорту Луганська.

Читайте також: Збитий Іл-76: апеляцію генерала Назарова розглянуть знову

На лаві підсудних опинився генерал-майор Віктор Назаров, який на момент трагедії очолював штаб антитерористичної операції, за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 425 Кримінального кодексу України (недбале ставлення до служби, вчинене в бойовій обстановці, що призвело до тяжких наслідків). Павлоградський міськрайонний суд засудив його до 7 років ув’язнення, однак, Назаров подав на апеляцію.

Через ліквідацію Апеляційного суду Дніпропетровської області й утворення Дніпровського апеляційного суду апеляційну скаргу тепер розглядає колегія суддів у новому складі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-