За три роки Україна в інклюзивній освіті зробила стільки, як інші за десятиліття — Марина Порошенко

За три роки Україна в інклюзивній освіті зробила стільки, як інші за десятиліття — Марина Порошенко

Фото
Укрінформ
Упродовж останніх трьох років Україна у впровадженні інклюзивної освіти пройшла шлях, який європейські держави проходили десятиліттями.

Про це заявила дружина Президента Марина Порошенко на Всеукраїнській нараді з інклюзивної освіти у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Президентське подружжя взяло участь у Всеукраїнській раді з інклюзивної освіти / Фото: Марків Михайло

“Ми за ці останні три роки зробили неймовірно багато і вже починаємо виходити на європейський і міжнародний рівень, ми пройшли кроки, на які знадобилися десятки років багатьом європейським і світовим державам”, - зазначила перша леді.

Читайте також: Кількість дітей в інклюзивних класах подвоюється щороку

Вона нагадала, що три роки тому розпочалося впровадження інклюзивної освіти як пілотного експерименту в Запорізькій області. Наразі, за словами Марини Порошенко, системне впровадження реформи триває у всіх регіонах України.

“Ціна цього — це щасливі очі дітей, які на сьогоднішній день мають можливість навчатися у звичайних школах поруч зі своїми однолітками, мають друзів, відчувають себе щасливими”, - підкреслила дружина Президента, додавши, що батьки дітей з особливими освітніми потребами вже мають впевненість у майбутньому своїх дітей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-