Грип перевищив епідпоріг у п’яти областях

Грип перевищив епідпоріг у п’яти областях

Укрінформ
Епідемічний поріг щодо грипу та ГРВІ в Україні перевищений у 5 регіонах.

Про це повідомляється в інформаційному бюлетні “Грип та ГРВІ в Україні”.

“Епідемічний поріг перевищено у п’яти областях: Чернігівській (на 52%), Житомирській (на 19,9%), Київській (на 2,2%), Сумській (на 1,8%) та Одеській (на 1,6%). Загалом по Україні захворюваність на 3,9% менше епідемічного порога. Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіли 191 953 людини, 53,8% з яких — діти віком до 17 років”, - зазначають епідеміологи.

Читайте також: Від грипу за тиждень померли шестеро українців

Наголошується, що за 3-й тиждень 2019 року показники захворюваності на грип та ГРВІ зросли.

“Порівняно з минулим тижнем, рівень захворюваності серед дорослих і дітей віком до 17 років збільшився на 4,3% і 13,1% відповідно. Загалом інтенсивний показник захворюваності склав 498,6 на 100 000 населення”, - зазначають епідеміологи.

Грип - це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип.

Симптоми грипу: висока температура, яка тримається мінімум п’ять днів; лихоманка; головний біль; ломота у м’язах і суглобах; загальна слабкість; утрата апетиту, можливо, нудота; кашель, що може тривати більше двох тижнів; нежить.

Симптоми грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-