Фріз пропонує Rotary International підписати меморандум про співпрацю

Фріз пропонує Rotary International підписати меморандум про співпрацю

Укрінформ
Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз запропонувала міжнародній недержавній асоціації Rotary International підписати меморандум про співпрацю.

Як повідомляється на сторінці Міністерства ветеранів у Facebook, таку пропозицію Фріз висловила під час зустрічі з представницею Rotary International Катериною Аргіру у Києві.

"Ірина Фріз подякувала Катерині Аргіру за підтримку наших ветеранів. І запропонувала укласти спільний меморандум про співпрацю, а також обговорити та визначити критерії, за якими буде надана інформація про актуальні проблеми з реабілітації", - йдеться у повідомленні.

Аргіру запевнила українського міністра в тому, що велика кількість жителів Австралії підтримують ветеранів бойових дій на Сході України.

За її словами, уже три роки в Австралії вони збирають благодійну допомогу, аби підтримати наших захисників.

"Коли до нас в Австралію на змагання завітала команда "Ігор Нескорених" ми були вражені. Ми організували багато зустрічей, дружніх бесід. Коли ми змогли безпосередньо поспілкуватися з українськими хлопцями, побачити їх, почути їхні розповіді, ми захотіли ще більше долучитись до підтримки саме ветеранів АТО/ООС. І нам вже вдалось зібрати понад сто тисяч доларів, які ми хочемо витратити саме на програму реабілітації ветеранів. Я тут, зокрема, для того, щоб запропонувати співробітництво з Мінветеранів", - зазначила Аргіру.

Читайте також: У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців та призерів Ігор нескорених-2018

Rotary International — об'єднання по всьому світу нерелігійних та неполітичних благодійних організацій, відкритих для усіх, незалежно від національної чи расової приналежності, віросповідання та політичних поглядів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-