Гройсман доручив пенсійному фонду забезпечити масовий перерахунок пенсій

Гройсман доручив пенсійному фонду забезпечити масовий перерахунок пенсій

Укрінформ
Володимир Гройсман доручив новому керівнику ПФУ Євгену Капінусу забезпечити підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня й провести масовий автоматичний перерахунок іншим категоріям пенсіонерів з 1 березня 2019 року.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Нам потрібно найближчим часом провести аудит Фонду і забезпечити стабільну роботу пенсійної системи. Два найважливіших завдання: Пенсійний фонд має бути підготовлений до того, щоб з 1 січня 2019 року вчергове підвищити пенсії військовим пенсіонерам. А також підготуватися до того, щоб з 1 березня 2019 року провести перший в історії України масовий перерахунок і підвищення пенсій всіх інших категорій пенсіонерів. Це величезна робота, але у вас 4 місяці", – сказав Гройсман.

Він привітав чиновника з призначенням і наголосив на важливості його ролі у забезпеченні стабільності і прозорості роботи Пенсійного фонду і системи пенсійного забезпечення в цілому.

Одночасно глава уряду зазначив, що стратегічним для Пенсійного фонду залишається завдання з детінізації заробітних плат. "Завдання Пенсійного фонду не тільки в тому, аби платити пенсії нинішнім пенсіонерам. Треба дбати про пенсійне майбутнє кожного громадянина, – сказав Гройсман. – Розраховую на те, що новий керівник (Пенсійного фонду) наведе порядок і лад в пенсійній системі України, а діяльність Пенсійного фонду буде публічною і конструктивною”.

Читайте також: Пенсійний фонд отримав нового керівника - ЗМІ

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів України звільнив голову Пенсійного фонду Олексія Зарудного, а замість нього на цю посаду призначив колишнього держсекретаря Міністерства фінансів Євгена Капінуса. За даними ЗМІ, Зарудний написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-