Політика держави щодо людей похилого віку не обмежується гідним пенсіями - Гройсман

Політика держави щодо людей похилого віку не обмежується гідним пенсіями - Гройсман

2700
Ukrinform
Політика держави щодо людей похилого віку не обмежується гідним пенсіями, а передбачає побудову середовища, у якому неможлива будь-яка дискримінація за віковою ознакою.

На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму зверненні до співвітчизників з нагоди Дня ветерана і Міжнародного дня осіб похилого віку, оприлюдненому на Урядовому порталі

“Належна політика держави щодо людей похилого віку не обмежується гідним пенсійним забезпеченням, а передбачає створення умов для активної участі літніх осіб у громадському житті, забезпечення їх необхідним рівнем медичного обслуговування, побудову середовища, у якому неможлива будь-яка дискримінація за віковою ознакою. Нашою метою є суспільство, в якому однаково комфортно почуватимуть себе усі його члени, в тому числі люди похилого віку”, - зазначив Гройсман.

Він запевнив у тому, що всі учасники бойових дій, які будь-коли захищали нашу Батьківщину зі зброєю в руках, користуються в Україні беззаперечною повагою і підтримкою. Український народ надзвичайно вдячний своїм захисникам за мужність і героїзм, за сміливу громадянську позицію та готовність ризикувати життям заради своїх близьких та нашої спільної свободи. “Тому турбота про ветеранів бойових дій, створення для них комфортних умов є для нас моральним обов'язком. Безбар'єрне суспільство, курси психологічної реабілітації, програми працевлаштування, належний соціальний захист - ми зобов'язані втілити ці елементи в життя для того, щоб українські ветерани знали, що наше суспільство ніколи не залишить їх напризволяще”, - підкреслив Прем'єр-міністр.

Читайте також: Сьогодні відзначають Міжнародний день людей похилого віку

Він висловив подяку всім ветеранам бойових дій за віддану службу Батьківщині.

Гройсман також подякував усім людям похилого віку за багаторічну працю, яка прославляє їх та усе наше суспільство.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>