В України сьогодні - День усиновлення

В України сьогодні - День усиновлення

749
Ukrinform
В Україні відзначають День усиновлення 30 вересня.

Його встановлено "враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення" згідно з Указом Президента від 27 листопада 2008 року. День усиновлення – свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї.

Президент України Петро Порошенко привітав з нагоди Дня усиновлення.

"Глибоко переконаний, що сім'я є найкращим середовищем для зростання здорової дитини. Кожна година, день, рік, які дитина проживає в люблячій родині - це інвестиція в її успішне майбутнє. І мені приємно, що серед нас так багато людей, які присвятили своє життя вихованню дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування", - зауважив Президент.

За його словами, знаменно, що саме у день вшанування пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, українці відзначають День усиновлення. Адже це трагічне і водночас величне християнське свято символізує жіночу мудрість, доброчесність та готовність до самопожертви заради віри.

Читайте також: Сьогодні - два роки від дня затримання Романа Сущенка

Президент зазначив, що сьогодні тисячі українських дітей, які втратили рідну сім’ю, проживають і виховуються у дружніх, щасливих родинах, відчувають щиру турботу про себе, вчаться любити ближнього, робити добро, бути активними членами суспільства.

"Дорогі усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі, низький уклін вам за щоденну кропітку працю, за вашу щедрість та любов до дітей, за готовність віддати часточку себе заради благополуччя і добробуту дитини. Ми вами пишаємося. Нехай шанують вас діти та береже Бог", - наголосив Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>