Князєв сказав, чому побільшало рейдерських захоплень

Князєв сказав, чому побільшало рейдерських захоплень

Укрінформ
Голова Національної поліції Сергій Князєв заявив, що поліцейські мають миттєво реагувати на будь-які спроби рейдерських захоплень і проводити ефективне розслідування кожного факту.

Про це він повідомив 21 вересня під час відеоселекторної наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів поліції, інформує департамент комунікації Національної поліції України.

“Князєв підкреслив, що поліцейські мають миттєво реагувати на будь-які спроби рейдерських захоплень, а відтак – проводити ефективне розслідування кожного факту”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нарада була скликана у зв’язку з останніми подіями, пов’язаними з порушенням прав законних власників та силовим захопленням підприємств. Зокрема, йдеться про події у Київській, Харківській, Полтавській та Кіровоградській областях.

Читайте також: 27 рейдерам, яких затримували зі стріляниною, оголосили підозру

В ході наради керівники Нацполіції обговорили подальші кроки з протидії рейдерським захопленням підприємств та притягнення правопорушників до відповідальності.

Князєв також зазначив, що наразі такі випадки почастішали в аграрному секторі у зв’язку з періодом збору врожаю, проте вони мають місце упродовж всього року. Зокрема, у 2018 році вчинено кілька десятків кримінальних правопорушень. Тому, за словами очільника НПУ, поліція посилює свої заходи з протидії такій злочинній діяльності.

«Головними у цьому напрямку для нас є дві складові - миттєва реакція та подальше ефективне розслідування. Наше завдання – 100% затримання за ст. 208 Кримінального процесуального кодексу всіх рейдерів і направлення їхніх справ до суду. Розпочинаємо новий етап роботи антирейдерських штабів в областях. До цієї роботи мають бути залучені та взаємодіяти між собою всі силові та інші державні структури», – підкреслив Князєв.

Окремо глава Нацполіції наголосив на важливості співпраці поліції з потерпілою стороною, інформуванні громадськості під час рейдерських атак.

Князєв також наголосив на персональній відповідальності та необхідності відповідного жорсткого контролю кожного керівника обласної поліції щодо роботи з протидії та розслідування випадків рейдерських захоплень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-