Сімейні лікарі зможуть безоплатно пройти курси з ефективної організації медпрактики

Сімейні лікарі зможуть безоплатно пройти курси з ефективної організації медпрактики

Укрінформ
Українські лікарі первиннної ланки, які хотіли б розпочати приватну практику, матимуть можливість безоплатно пройти онлайн-курс “Успішний #ЛікарПервинки”, що вчить основам маркетингу, управлінню персоналом, співпраці з інвесторами та підходам залучення та втримання клієнтів.

Про це йшлося на презентації проекту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Щоб медична реформа була успішною, щоб були успішними наші лікарі, необхідні знання. Медики потребують нових знань, бо вони у нових умовах стають учасниками ринку медичних послуг, вони мають додатково знати те, чого раніше не знали. Вони мають знати основи юриспруденції, ейчару, маркетингу, податкової політики. Цей курс — перший крок в освіті лікарів. Розвиток приватної практики та співпраці держави з лікарями ФОП створює конкуренцію між медиками і безпосередньо поліпшує надання первинної допомоги. Це — онлайн програма, тому вона безмежна за кількістю учасників”, - розповіла президент бізнес-школи Міжнародного інституту менеджменту Ірина Тихомірова. 

Вона підкреслила, що до безоплатної програми може може долучитися будь-який лікар, незалежно від місця проживання та віку.

Голова правління ГО “Батьки за вакцинацію” кандидат медичних наук Федір Лапій зазначив, що в Україні необхідно створювати освітній простір.

Читайте також: В Одеській міській лікарні відкрили спеціалізований гінекологічний центр

“Ми повинні змінювати систему освіти. ... Навчання має на меті надати можливість лікарям первинної ланки дізнатися про основні засади організації успішної приватної практики в умовах впровадження медичної реформи. Я також хочу вчитися, але не витрачати час на поїздки. Слухати той курс, що буде для мене найефективнішим, найінформативнішим, найсучаснішим, щоб лікувати людей. Поява таких освітніх платформ — значний плюс. Це сприятиме конкуренції в освітньому просторі і продукт стане кращим”, - сказав Лапій. 

У ході заходу наголошувалося, що курс складається з 5 тем, що розбиті на 9 уроків. Після завершення курсу небхідно буде скласти 5 тестових і одне практичне завдання. Усі випускники зможуть також отримати безоплатні консультації від провідних експертів щодо ведення своєї медичної практики. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-