Нацполіція припинила діяльність 198 злочинних груп

Нацполіція припинила діяльність 198 злочинних груп

Укрінформ
Нацполіція у 2018 році припинила діяльність 198 організованих злочинних груп, що у 1,5 рази більше, ніж торік.

Про це голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив під час розширеної відомчої наради, інформує Департамент комунікації Національної поліції України.

"Упродовж цього року поліція забезпечила належний рівень роботи з розкриття більшості правопорушень, суттєво посилила протидію організованим формам злочинності. Відтак правоохоронцями припинено діяльність 198 організованих злочинних груп. Це у 1,5 разу більше, аніж у минулому році”, - уточнюється у повідомленні.

За словами Князєва, цьогоріч посилено ефективність роботи з розкриття умисних убивств, тяжких тілесних ушкоджень всіх видів та ДТП зі смертельними наслідками.

Читайте також: Князєв сказав, де у поліції найбільший недобір патрульних

Голова Нацполіції також наголосив на окремих якісних зрушеннях за напрямком протидії наркозлочинності - кількість розкритих збутів збільшилась у 1,5 рази, розслідуваних – в 1,8 рази. Також із початку року задокументовано 96 фактів використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотиків, що фактично в 4 рази перевищує відповідні результати у 2017 році.

Цього року правоохоронці також викрили та задокументували на майже третину більше правопорушень у сфері економіки, аніж у минулому році - близько 11 тисяч (8,4 тисячі – у 2017).

Читайте також: Із Лук'янівського СІЗО втік убивця - ЗМІ

Князєв зазначив, що зросла також якісна складова в роботі за напрямком протидії торгівлі людьми. Водночас він наголосив на посиленні роботи поліції у сфері протидії незаконному обігові зброї, попередження та розкриття розбійних нападів. Окремо глава Нацполіції акцентував увагу поліцейських на забезпеченні безпеки учасників дорожнього руху.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-