Гройсман обіцяє шахтарям сучасну модель соцзахисту

Гройсман обіцяє шахтарям сучасну модель соцзахисту

Укрінформ
В Україні буде впроваджено сучасну модель соціального захисту шахтарів.

Про це йдеться у привітанні Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня шахтаря, оприлюдненому на Урядовому порталі

"В ході впровадження нових чітких та прозорих правил і стандартів у галузі ми не забуваємо про тих, завдяки кому вона існує: людей шахтарської праці. Шахтарська діяльність є однією з найважчих та найбільш небезпечних професій у світі, тому соціальна захищеність шахтарів, впровадження сучасних безпекових норм є прямим обов’язком держави. Реформування галузі відповідно до європейських стандартів передбачає також і впровадження сучасної моделі соціального захисту та створення умов для функціонування такої системи співпраці між робітником та власником підприємства, за якої трудові права шахтарів є максимально захищеними та гарантованими державою", - зазначив Гройсман.

За його словами, гірничодобувна галузь традиційно є однією з ключових у структурі вітчизняної промисловості, а гірничодобувні підприємства є бюджетоутворювальними не лише для окремих міст, а й цілих регіонів. Від чіткої роботи сектору залежить стан практично всієї національної економіки. Тому галузь залишається у центрі посиленої уваги КМУ, а її реформування і модернізація є одним з пріоритетів нашої політики в енергетичній сфері.

Читайте також: Уряд виділив 100 мільйонів на погашення зарплатного боргу перед шахтарями

Прем’єр-міністр висловив подяку всім шахтарям України за важку та небезпечну, але надзвичайно шляхетну і потрібну для суспільства працю.

Він також запевнив у тому, що уряд докладатиме максимум зусиль для подальшого розвитку галузі, який буде супроводжуватися зростанням рівня оплати праці та посиленням соціального захисту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-