МОН закупить нові тести діагностики потреб дітей з особливими потребами

МОН закупить нові тести діагностики потреб дітей з особливими потребами

Укрінформ
Міністерство освіти і науки України закупить нові тести, що дозволять краще складати індивідуальні програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"МОН зможе закупити новітні тести, що дозволять краще складати індивідуальні програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами. Це передбачено постановою "Про затвердження Порядку використання у 2018 році коштів, передбачених у державному бюджеті на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами", яку прийняли на засіданні уряду сьогодні, 22 серпня 2018 року", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в міністерстві, йдеться про комп'ютеризовані тести для діагностики за шкалами оцінювання Векслера, Лейтера, Коннерса тощо.

Читайте також: Київ виділив рекордну суму на впровадження "Нової української школи" - Кличко

"Такі методики дозволяють оцінити невербальний та вербальний інтелект дитини, її сприйняття і мислення, швидкість обробки інформації, робочу пам'ять і функціонування нейропсихологічних процесів, що лежать в його основі. Вони також забезпечують оцінку IQ, визначають здібності та потенціал дитини, набуті знання та навички. Тести можна проводити навіть дітям, які не вміють читати і писати, або ж не промовляють деякі літери", - відмітили у МОН.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-