До

До "Нової української школи" цьогоріч підуть близько 450 тисяч першачків - Порошенко

Фото, відео
Укрінформ
Цього року 1 вересня більше 448 тисяч першокласників розпочнуть навчання за реформованою програмою "Нова українська школа".

Про це заявив Президент Петро Порошенко, виступаючи на Всеукраїнській серпневій конференції, присвяченій старту Нової української школи, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Програма "Нова українська школа" починається з найменших, із першокласників, і буде крок за кроком зростати разом з ними. 1 вересня всі учні 22 тисяч перших класів, які є в Україні, а це 448 тисяч школярів почнуть навчання вже за новим державним стандартом", - сказав він.

Серпнева конференція "Нова українська школа - старт реформи, участь громад" / Фото: Данііл Шамкін, Укрінформ

Порошенко підкреслив, що більше чверті століття Україна чекала на нову освітню реформу, оскільки світ дуже швидко і динамічно розвивається, а Україна відстає від країн-лідерів в освітньому середовищі.

Читайте також: Цьогоріч в Україні відкриють понад вісім тисяч інклюзивних класів - Президент

За його словами, такою реформою є "Нова українська школа". Глави держави переконаний, що реформа освіта повинна спрямовуватися на креативність та інновації.

"Нам потрібна освіта, яка формує здатність учня не лише грати за вже встановленими правилами, але й вигравати в умовах постійної зміни ситуації. Ми не тільки даємо учню знання, але навчаємо постійно вчитися", - підкреслив Президент.

Він також наголосив, що з освітою пов'язані надії на життєвий успіх всієї української нації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-