У Мінрегіоні пропонують надавати держслужбовцям житло в оренду

У Мінрегіоні пропонують надавати держслужбовцям житло в оренду

10363
Укрінформ
Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе вважає, що українським державним службовцям і молодим фахівцям  житло в разі необхідності варто надавати в оренду.

Про це він сказав на засіданні круглого столу в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я вважаю, що всі державні службовці, яких призначають, мають право на це. Їм відомство повинно надати можливість орендувати житло, доки вони обіймають цю посаду. І вартість такої оренди має бути адекватною рівню заробітної плати”, - сказав Парцхаладзе.

На його переконання, якщо людина пропрацювала на держслужбі небагато, то після звільнення має виїхати з такої квартири, а якщо працює понад 20 років, відомство повинно потурбуватися і придбати їй житло або якимось чином компенсувати. “Але чиновникам, яких призначають, не повинні безкоштовно видаватися квартири”, - наголосив заступник міністра.

Парцхаладзе зазначив, що в Європі така практика поширена, а в Україні - майже ні. “Є тільки приклад військових, коли пропонують в оренду, і це правильно”, - наголосив він.

Читайте також: У Мінрегіоні розповіли, як планують оновити старі будинки

Чиновник нагадав, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ працює над законопроектом щодо врегулювання ринку орендного житла в Україні. На його думку, ухвалення цього документа дозволить створити дієвий ринок орендного житла в Україні.

За словами урядовця, в Україні понад 70% орендного житла знаходиться в тіні, а сам ринок не контролюється. Він переконаний, що врегулювання ринку оренди житла може вирішити житлову проблему багатьох українців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-