У МОН пояснили, як вступити до технікумів, якщо немає паспорта

У МОН пояснили, як вступити до технікумів, якщо немає паспорта

1057
Ukrinform
Міносвіти дозволило керівникам коледжів та технікумів, що готують молодших спеціалістів на основі 9-ти класів, дозволяти прийом документів від вступників на підставі свідоцтва про народження.

Відповідний лист було надіслано в усі заклади вищої освіти та ДП «Інфоресурс», повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Міністерство освіти та науки дозволило керівникам коледжів та технікумів, що готують молодших спеціалістів на основі 9-ти класів, самим давати дозволи на прийом документів від вступників на підставі свідоцтва про народження. Такий дозвіл надається через те, що в Міністерство надходить велика кількість запитів від вступників, які вчасно не отримали паспорт громадянина України (у вигляді книжечки або ID-картки)", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Вступна кампанія: як підтвердити право на "сільський коефіцієнт"

Водночас у міністерстві наголосили, що на час зарахування до вишу вступник обов'язково має подати документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Відповідно до закону одним з таких документів є паспорт громадянина України (зокрема, у вигляді ID-картки). При цьому, свідоцтво про народження не належить до переліку документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України. 

Прийом документів на молодшого спеціаліста на базі 9-ти класів завершується 14 липня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-