Супрун нагадала, що у приватних лікарів можна лікуватися безплатно

Супрун нагадала, що у приватних лікарів можна лікуватися безплатно

Укрінформ
Українці зможуть обслуговуватися у приватних клініках та у лікарів-ФОП. 

Про це повідомила у Facebook в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

"Чи ви знали, що можете обрати свого лікаря в приватних клініках? Таку можливість ми закладали від самого початку трансформації системи охорони здоров’я і нарешті можемо оголосити офіційно: у рамках першої хвилі НСЗУ уклала договори з 12-ма приватними клініками та лікарями ФОПами з різних регіонів України! Це означає, що кожен може обрати там свого лікаря так само, як у комунальній амбулаторії чи поліклініці, та лікуватися безоплатно", - написала Супрун.

Вона зазначила, що відтепер держава починає спрямовувати фінансування до приватних медзакладів за принципом “гроші за пацієнтом”, коли держава дає можливість пацієнту обирати, де лікуватися, та оплачує його вибір.

Читайте також: Супрун радить пацієнтам вимагати ліки у головних лікарів

"12 приватних клінік та лікарів-ФОПи, з якими уклала договори, отримуватимуть фінансування за такими ж тарифами, як і комунальні амбулаторії і поліклініки. Всі пацієнти, які підписали там декларації з лікарями, отримуватимуть послуги первинної медичної допомоги безоплатно, адже за них заплатить Національна служба здоров’я", - додала вона.

Список цих клінік та лікарів-ФОПів можна подивитися на сайті МОЗ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-