Марина Порошенко домовилася про обмін досвідом у галузі інклюзивної освіти з Іспанією

Марина Порошенко домовилася про обмін досвідом у галузі інклюзивної освіти з Іспанією

Фото
Укрінформ
У рамках офіційного візиту Президента України до Королівства Іспанія дружина глави держави Марина Порошенко домовилася про обмін досвідом та методичними рекомендаціями у галузі інклюзивної освіти.

Про це повідомляє прес-служба Президента за результатами зустрічі М.Порошенко з міністром з питань освіти та досліджень Уряду Мадридської автономної області Рафаелем ван Гріекеном.

"Перша леді ознайомилася з іспанським досвідом впровадження інклюзивної освіти. Сторони обговорили алгоритм супроводу дитини з особливими освітніми потребами в Королівстві Іспанія протягом всього періоду навчання – від дитячого садочка, школи до професійної освіти та вищого навчального закладу. Також обговорювалося питання оцінки функцій дитини (тестування), архітектурної адаптації шкіл, додаткового освітнього обладнання та спеціалізованих методик навчання", - йдеться у повідомленні.

Марина Порошенко домовилася про обмін досвідом та методичними рекомендаціями у галузі інклюзивної освіти / Фото: Марків Михайло

Марина Порошенко презентувала напрацювання освітнього проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який нині реалізується у 18 регіонах України, та поділилася з іспанськими освітянами  досвідом створення «школи рівних можливостей» в Україні.

Як поінформували у прес-службі, на зустрічі також були присутні генеральний директор з питань дошкільної, початкової та середньої освіти Хуан Хосе Ньєто і заступник радника з питань освітньої політики та науки Крістіна Альварес.

Читайте також: Марина Порошенко розказала про мрію свого життя

За результатами зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю у галузі інклюзивної освіти між Україною та Іспанією, зокрема про обмін досвідом та методичними рекомендаціями.

У ході візиту Марина Порошенко відвідала середню школу Менендес Підаль міста Мадрид, яка є однією із провідних інклюзивних шкіл Іспанії.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Петро Порошенко перебуває у Королівстві Іспанія з офіційним візитом.

Візит глави Української держави став першим візитом іноземного лідера з моменту призначення нового Прем’єр-міністра Іспанії Педро Санчеса.

Це перший за останні 22 роки офіційний візит Президента України до Іспанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-