Богомолець заявляє, що в скандальних словах чиновника МОЗ перекручувань немає

Богомолець заявляє, що в скандальних словах чиновника МОЗ перекручувань немає

Укрінформ
Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко наголосив на неприпустимості висловлювань заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського щодо лікування онкохворих і підкреслив, що політика уряду скерована, передусім, на лікування людей. 

Про це урядовець заявив на засіданні Погоджувальної ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Хотів би зауважити, що ми також вважаємо неприпустимими висловлювання заступника міністра охорони здоров'я. Разом з тим політика уряду була, є і буде скерована на те, щоб лікувати людей. Це - першочергове завдання і для медичного блоку уряду, і для Кабінету міністрів», - наголосив Кириленко.

Водночас, голова Комітету ВР з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець (фракція БПП) заявила на Погоджувальній раді, що слова Лінчевського не були вирвані з контексту, як він стверджує. «Стенограма виступу пана Лінчевського офіційно буде надіслана кожному народному депутату, і ви чітко зрозумієте, що це є офіційна позиція Міністерства охорони здоров'я. Слова не вирвані з контексту», - наголосила Богомолець.

Читайте також: Чиновник МОЗ заявляє, що його спірні висловлювання вирвані з контексту

Раніше ЗМІ поширили заяву заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського, зроблену ним під час виступу в Рахунковій палаті на обговоренні звіту про результати аудиту ефективності коштів держбюджету, виділених МОЗ для лікування громадян України за кордоном. Зокрема, говорячи про пацієнтів, у яких діагностовано рак, Лінчевський заявив про неефективність використання цих коштів у зв'язку з високим рівнем смертності таких хворих.

Сам Лінчевський на прес-конференції 4 червня заявив, що його висловлювання були вирвані з контексту та не відображають позицію МОЗ, а оприлюднена стенограма засідання є неповною. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-