19 травня: народний календар і астровісник

19 травня: народний календар і астровісник

Укрінформ
Сьогодні праведного Йова; як не сісти на боби, сіємо горох, і навіщо Рак Венері.

Сьогодні Йова Багатостраждального. Оповідь про Йова у Старому Заповіті (Книга Йова) – одна з найдраматичніших і найглибших. Цей стражденний праведник є зразком найвищого терпіння і смирення. Він мав усе, про що можна було мріяти: сім’ю, великі статки, друзів. Жив чоловік до того щасливо, що йому сам сатана почав заздрити. Лукавий заявив Богові, що Йов праведний лише тому, що щасливий у земному житті. Мовляв, куди й подінеться його благочестя, якщо позбавити його всіх атрибутів людського щастя. Господь дозволив випробувати Йова всіма бідами земного життя. Сатана постарався «на славу»: неймовірна бідність, смерть дітей, страшна хвороба – звалилося на праведника наче сніг на голову. Але святий залишився до кінця вірним Богові. Зрештою Господь винагородив його за терпіння: чоловік одужав, став удвічі багатшим і в нього знову народилося семеро синів і три дочки. Він помер у 140 років в пошані, оточений рідними та близькими.

У Книзі Йова чи не вперше підіймаються «кляті» (вічні) питання метафізичного характеру, які потім протягом віків не давали спокою багатьом мислителям: чому страждають невинні, в чому смисл страждання, чи має людина право на бунт тощо.

Цьому святому моляться під час великої скорботи й горя, коли здається, що життєві випробування не витримати.

Селяни на Йова сіяли боби та горох, і називали «огірковим днем».

З іменинами вітайте Івана, Іларіона, Дениса.

5-ий місячний день і чергова астрологічна ротація на «вищому космічному рівні»! Королівські астрологи добре знали, яка дата буде найліпшою для офіційної шлюбної церемонії принца Гаррі та чарівної Меган – саме відсьогодні і по 14 червня Венера перебуватиме в знаку Рака. Настає доба романтики, чуттєвості та… серйозних стосунків. Годі вже розмов коло та навколо, загадкових натяків, а також обожнюваного Близнюками блискучого флірту! Період Венери в Раку веде до шлюбу, створення сім’ї, тож одинокі знаки зодіаку зможуть знайти свою другу половинку, але лише в тому випадку, якщо відчують у серці відгук і зв’язок на досить тонкому рівні емоцій і почуттів. У подружніх пар з’явиться чудова нагода вийти на якісно новий рівень стосунків. Що ж, як кажуть, згоди та любові!

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1952 році – +1,1, а найтеплішим у 1979 -  +32,4.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-