У діяльності уряду розвиток військової медицини є пріоритетним - Розенко

У діяльності уряду розвиток військової медицини є пріоритетним - Розенко

Укрінформ
Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що розвиток військової медицини є пріоритетним у діяльності уряду.

Про це він сказав під час третього засідання Координаційного центру з питань організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров'я, яке відбулося у середу під його головуванням, інформує Урядовий портал

 «Розвиток військової медицини є пріоритетним у діяльності уряду України, адже високий рівень надання медичної допомоги на полі бою і в закладах охорони здоров'я є запорукою порятунку життя українських громадян», - сказав Розенко.

Він зауважив, що законодавча база України досі не мала уніфікованих підходів, єдиних норм, протоколів, стандартів та принципів надання медичної допомоги на полі бою і в закладах охорони здоров'я. 

Тому, наголосив Розенко, « одним із головних завдань на сьогодні є уніфікація нормативної бази, постачання, підготовки, протоколів, лікування, реабілітації та адаптації військовослужбовців тощо». 

«Ми розпочали це робити і переконаний, що вже прийняті і наступні рішення Координаційного центру дозволять зробити не один крок вперед», - наголосив віце-прем'єр-міністр.

Учасники засідання ухвалили рішення щодо удосконалення роботи Координаційного центру, діяльності медичних служб сил оборони та порядку надання медичної допомоги військовослужбовцям.

Читайте також: Розенко доручив прискорити діалог щодо співпраці з Єгиптом

Як відомо, Координаційний центр з питань організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров'я є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету міністрів України, утвореним з метою сприяння забезпеченню координації дій, спрямованих на надання медичної допомоги, зокрема із залученням органів і закладів охорони здоров'я, військовослужбовцям Збройних сил, Держспецзв'язку, Держспецтрансслужби, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних та розвідувальних органів у частині залучення їх до виконання завдань з оборони держави, населенню; сприяння забезпеченню виконання завдань, визначених оперативною ціллю 4.2 Стратегічного оборонного бюлетеня України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-