Більшість заробітчан хочуть повернутися в Україну – Розенко

Більшість заробітчан хочуть повернутися в Україну – Розенко

Укрінформ
За кордоном працюють регулярно або тимчасово від 3 до 6 мільйонів українців. 

Про це сказав віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко у коментарі журналістам у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"З кінця 80-х початку 90-х років на сьогоднішній день ми не бачимо тенденції масового виїзду українців за кордон, хоча чудово розуміємо, що в середньому від 3 до 6 млн українців регулярно або тимчасово працюють за кордоном. Але навіть соціологічні дослідження, які проводилися серед людей, які працюють і навчаються за кордоном, показують на сьогоднішній день непогану, на мою точку зору, тенденцію, що лише близько 11% українців не пов'язують свого майбутнього з Україною, але в принципі переважна більшість українців хочуть повернутися в Україну", - зазначив Розенко.

Читайте також: У Польщі започаткували проект з безкоштовного працевлаштування українців

На його думку, щоб змінити ситуацію, "завдання уряду не створення чергового геніального проекту на 300 сторінок державної програми, а уряд має працювати над створенням реальних умов щодо покращення і саме головне - якості та рівня життя українців".

"Я переконаний, що в нас є всі шанси в цьому році досягнути зафіксованої цифри в державному бюджеті 4200 грн мінімальної заробітної плати. Я думаю, що уряд сконцентрується на цьому питанні й вирішить це питання в цьому році", - додав Розенко. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-