Медична довідка для зарахування до школи поширюється і на дитсадок

Медична довідка для зарахування до школи поширюється і на дитсадок

Укрінформ
Медична довідка для зарахування до школи поширюється і на дитячий садок.

Про це інформує прес-служба Міністерства освіти і науки України з посиланням на роз'яснення Міністерства охорони здоров'я України. 

У Міносвіти уточнили, що наразі для зарахування дитини до дитсадка або школи потрібно надавати медичну довідку форми  № 086-1/о – "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язково медичного профілактичного огляду". Ця довідка містить інформацію про результати медогляду та рекомендації щодо занять фізкультурою.

"Відповідне роз’яснення у відповідь на лист МОН надає Міністерство охорони здоров’я. Запит виник у зв’язку зі скасуванням МОЗ форми первинної облікової документації "Медична картка дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)" (форма № 026/о)", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Прем'єр сказав, коли внесе в Раду кандидатуру нового очільника МОЗ

Зазначається, що для зарахування до шкіл залишили довідку форми № 086-1/о, однак лишалося неврегульованим питання, яку довідку потрібно подавати для зарахування до дитсадків.

За рішенням МОЗ, ця ж довідка форми № 086-1/о поширюватиметься і на дошкільні заклади.

Під час зарахування дитини до дитсадка батьки також мають подавати довідку форми № 063/о "Карта профілактичних щеплень".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-