Гройсман вимагає особливої уваги до екстреної медицини

Гройсман вимагає особливої уваги до екстреної медицини

Укрінформ
Реформа системи охорони здоров’я в Україні передбачає зміни не тільки на первинній та вторинній ланці, а й в системі екстреної медицини, яка так само заслуговує на увагу. 

Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час спеціальної наради, присвяченої питанням розвитку швидкої медичної та екстреної допомоги, повідомляє Урядовий портал.

«Змінюємо первинну, вторинну, третинну ланку. І тут зміни в екстреній медицині мають бути на передовій з точки зору забезпечення, організації роботи, переоснащення і підготовки фахівців. Сьогодні нам потрібно актуалізувати проблематику, яка є, визначити, що нам потрібно змінити в системі», - сказав Гройсман.

Читайте також: Медреформа: Супрун пояснила, як викликати свого лікаря додому

За його словами, серед проблем, які потребують негайного вирішення, є підготовка кадрів забезпечення належного рівня оплати праці, а також комплектація автомобілів швидкої допомоги. При цьому система екстреної допомоги має бути сфокусована на швидкому наданні якісної допомоги. В центрі уваги завжди має бути пацієнт та його потреби, а професійність, повага та дотримання протоколу лікування – головним орієнтиром роботи парамедика.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-