Близько 316 тисяч військовослужбовців уже отримують підвищені пенсії

Близько 316 тисяч військовослужбовців уже отримують підвищені пенсії

Укрінформ
В Україні підвищені виплати після перерахунку пенсій уже отримують близько 316 тисяч військових пенсіонерів - це 60% від загальної кількості військових, яким мають здійснити відповідні перерахунки.

Про це повідомив віце- прем'єр міністр Павло Розенко під час селекторної наради з питань перерахунку пенсій військовослужбовцям, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми маємо загальні цифри, що із 544 тисяч військових пенсіонерів, які мають отримувати відповідний перерахунок пенсій, станом на зараз уже отримують відповідні виплати близько 316 тисяч. Тобто, близько 60% військових пенсіонерів уже отримують відповідні підвищення і свої повноцінні, уже перераховані військові пенсії", - зазначив Розенко.

За його словами, станом на сьогодні в повному обсязі надійшли довідки про перерахунок пенсії лише від Національної гвардії.

Читайте також: Спецпенсії залишили тільки військовим - Мінсоцполітики

"Від Міноборони - 99%, МВС- 97%, і так далі. Найменше довідок про перерахунок пенсії надійшло від СБУ, Міністерства інфраструктури, Міністерства юстиції та Управління державної охорони України. Таким чином, на сьогодні з приблизно 544 тисяч військових пенсіонерів, які потребують перерахунку песії , ми маємо довідки лише для близько 500 тисяч пенсіонерів, що становить 90% від зазначеної кількості", - зазначив Розенко.

Таким чином, додав він, викликає "певне питання" щодо пришвидшення роботи обласних структур Пенсійного фонду.

"Станом на сьогодні опрацьовано лише близько 72% тих довідок, які вже надані до установ Пенсійного фонду України", - сказав Розенко.

Він наголосив на персональній відповідальності як керівників силових структур, які мають надати необхідні довідки для перерахунку пенсій, так і на персональній відповідальності керівників обласних управлінь ПФУ за вчасне опрацювання відповідних довідок.

"Ще раз наголошую: ми маємо до 1 травня перерахувати всі пенсії і до 1 травня всі виплати військовим пенсіонерам мають бути здійснені", - заявив Розенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-